Klub Twórczego Przedszkolaka

Pani Marta Prokowska – Kozłowska wraz z panią Karoliną Kaczmarek utworzyły Klub Twórczego Przedszkolaka. Współpracując z panią Hanią Świerczyńską, Agnieszką Nowicką, Ewą Kamińską oraz Martą Wojciechowską organizują bezpłatne spotkania z rodzicami i ich pociechami na terenie naszego przedszkola. Dzieci i dorośli spędzają wspólnie czas na zabawach i ćwiczeniach ruchowych oraz wykonują razem prace plastyczne na różne okazje. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu. Od prostych ćwiczeń do zabaw z wykorzystaniem pedagogiki zabawy – Klanzy, W. Sherborne, kinezjologii edukacyjnej, a wszystko po to, by poznać się i wspólnie spędzić kilka chwil na miłej zabawie. Zabawie, która wszechstronnie rozwija dziecko, a rodzicom pozwala choć na krótką chwilę przenieść się w krainę dziecięcych, beztroskich lat.

Rok 2012/2013 w klubie