Saudade

Właśnie z takiej tęsknoty za krainą lat dziecięcych, za marzeniami, których wtedy było tak wiele, a nie wszystkie z nich mogły się spełnić, zrodziły się pomysły zebrane pod hasłem:

SAUDADE - tęsknota …

W naszym przedszkolu już od wielu lat organizowane są międzyprzedszkolne imprezy cykliczne. Organizatorki już po raz kolejny zaproszą do zabawy przedszkolaki z całego miasta oraz z zaprzyjaźnionego niemieckiego przedszkola AVO-KITA z Ahlbecku. Wspólnymi siłami cały personel przedszkola przygotowuje świetną zabawę dla najstarszych grup przedszkolnych.

Nie tylko starszaki mogą się świetnie bawić. Na terenie naszego przedszkola organizowane są przedstawienia dla wszystkich dzieci, w których aktorkami są nauczycielki. Dzięki zaangażowaniu personelu także młodsze dzieci wraz ze swoimi rodzicami mogą spędzić miło czas w naszym przedszkolu zacieśniając przy okazji rodzinne więzi.