DYŻUR LETNI 2022

Drodzy rodzice/opiekunowie zgodnie z organizacją pracy naszego przedszkola w tym roku przerwa wakacyjna została zaplanowana na miesiąc SIERPIEŃ.

Jeśli opieka nad Państwa dzieckiem będzie konieczna w tym miesiącu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego w Przedszkolu Miejskim nr 5 "Bajka" przy ul. Witosa.

Ze względu na remont w budynku naszego przedszkola będzie ono zamknięte przez całe wakacje.

W miesiącu LIPCU dyżur będziemy pełnić w Przedszkolu Miejskim nr 11 przy ulicy Gdyńskiej.

WARUNKIEM PRZYJĘCIA DZIECKA NA DYŻUR LETNI JEST BRAK ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE ORAZ ZŁOŻENIE KARTY W PODANYM TERMINIE!!!

Karty na dyżur letni należy składać w naszym przedszkolu

w terminie od 20 kwietnia 2022 r. do 06 maja 2022 r.

KARTY ZŁOŻONE PO TERMINIE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !!!

Wypełnione karty prosimy składać bezpośrednio w BIURZE DYREKCJI PRZEDSZKOLA, za potwierdzeniem, w nieprzekraczalnym terminie (6 MAJA 2022 r.).